تبلیغات
HOTELDOWNLOAD دانلود نرم افزار - MP3 Free Downloader 2.6.3.8

HOTELDOWNLOAD دانلود نرم افزار

MP3 Free Downloader 2.6.3.8

سه شنبه 19 بهمن 1389

برای همه ی ما پیش آمده است که گاهی اوقات به دنبال آهنگی خاص تمامی سایت ها و موتورهای جستجوگر را جستجو می کنیم ، اما آهنگ مورد نظر خود را پیدا نمی کنیم. در چنین شرایطی قطعا از دوستان خود پرس و جو کرده و در نهایت به سایت های گوناگون می رویم و درخواست خود را برای آهنگ مورد نظر ثبت می کنیم. اما راه های راحت تری نیز جهت جستجوی یک آهنگ و دانلود آن وجود دارد. به طوری که در وقت شما بسیار صرفه جویی شده و زودتر به نتیجه خواهید رسید.

MP3 Free Downloader نرم افزاری است بسیار قدرتمند که توسط آن قادر خواهید بود به جستجوی آهنگ های مورد نظر خود بپردازید. راحت ترین راهی که ما آن را به شما جهت جستجو و یافتن آهنگ مورد نظرتان پیشنهاد می کنیم ، استفاده از این نرم افزار بسیار قدرتمند است. جهت جستجو از طریق این برنامه ، شما به یک دیتابیس با بیش از 100 ملیون آهنگ دسترسی خواهید داشت. در واقع شما آهنگ مورد نظر خود را در بین 100 ملیون آهنگ جستجو می کنید که قطعا به نتیجه خواهید رسید و آهنگ مورد نظر را خواهید یافت. توسط این نرم افزار شما همیشه به آخرین آهنگ ها و آلبوم های روز دنیا دسترسی خواهید داشت و قادرید تا به دانلود آن ها نیز بپردازید. همچنین ممکن است شما فقط بخواهید قطعه ای از آهنگ مورد نظر را ذخیره و دانلود کنید ، این امکان توسط نرم افزار پشتیبانی می شود. حتی جهت جستجو می توانید سبک آهنگ “کلاسیک ، رپ ، پاپ ، متال و…” مورد نظر را نیز انتخاب کنید تا به نتایج دقیق تری برسید. کار با این نرم افزار بسیار راحت بوده و تمامی اشخاص با هر نوع سطح علمی قادرند تا به کار با آن بپردازند. در حقیقت کار با این نرم افزار نیاز به دانش قبلی نخواهد داشت.

ویژگی های کلیدی نرم افزار MP3 Free Downloader :


- دسترسی به بیش از 100 ملیون آهنگ به صورت کاملا رایگان و بدون پرداخت کوچکترین هزینه ای

- استفاده از نرم افزار بدون پرداختکوچکترین هزینه ای ، کاملا رایگان

- دسترسی به پر طرفدارترین و داغ ترین آهنگ های روز دنیا

- دسترسی به لیست آهنگ های برتر روز ، هفته و ماه گذشته

- پخش آهنگ ها به صورت آنلاین بدون محدودیت

- درای موتور جستجوی کاملا پیشرفته

- دانلود تک آهنگ و یا کل آلبوم به صورت یکجا

- صرفه جویی در وقت شما و رسیدن به پاسخ در کمترین زمان ممکن

- و…

download

mirror

mirror

mirror

mirror

size 7.1 mb

Crack by hoteldownload

MP3 Free Downloader brings you even better ways to get tons of High quality music for free download, across a wide range of genres, and the week's Top 100 Hits recommendation.

Key Features

Tons of MP3s
The hugest selection of publicly available tracks; a fantastic new world for music exploration. From old favorites to the latest releases, you name it!
Easy, Fast and Legal
One Click brings you the whole mp3 for download. Simple and intuitive interface ensures you to easily get the best music at blazing-fast speed.
100%  Clean
Non-peer-to-peer sharing, no any forms of malware risk, safe to install and run.
Top 100 Hits
Provides access to the week's USA Airplay Hot 100. Catalog mp3 source by a wide range of genres, from electronic to religious, mainstream to indie, hip-hop to classical, etc.
Works with all portable devices
The download files can be played by universal mp3 players, including iPod, iPhone, cell phone, PSP, etc. So, enjoy music on the road, at home, for parties..

Home Page:www.mp3freedownloader.com[ Comments()|| MASOUD , ] [Read More]