تبلیغات
HOTELDOWNLOAD دانلود نرم افزار - Registry Help Pro v1.77

HOTELDOWNLOAD دانلود نرم افزار

Registry Help Pro v1.77

شنبه 16 بهمن 1389

رجیستری در سیستم عامل ویندوز به عنوان یکی از مهمترین بخش های مدیریتی محسوب می شود که اگر دچار مشکل شود ممکن است به نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم عامل و یا حتی خود سیستم عامل نیز آسیبی وارد شود ، به همین دلیل بسیاری از شرکت هایی که در زمینه ساخت نرم افزارهای بهینه سازی و یا عیب یابی سیستمی اقدام به تولید نرم افزار می کنند برنامه هایی را در اهداف تولیداتی خود قرار می دهند که تنها برای رسیدگی به مشکلات رجیستری و بهینه سازی قسمت های مختلف آن تولید می شود. این نرم افزارها با انجام اموری که بیشتر به صورت خودکار بوده بسیاری از مشکلات نرم افزاری را در ویندوز برطرف می نمایند و اقدام به افزایش سرعت سیستم عامل نیز می کنند.

در این مطلب نرم افزاری را در این زمینه به شما معرفی می کنیم.

Registry Help Pro  نام نرم افزاری حرفه ای می باشد که به کمک آن کاربران قادر به رفع مشکلات موجود در رجیستری و بهینه سازی آن و همچنین افزایش سرعت سیستم عامل و رفع مشکلات نرم افزاری می باشند. پیغام های خطای ناگهانی که بر روی صفحه نمایش کاربران ظاهر می شوند و منشا آنان مشخص نیست با این ابزار از سیستم محو می شوند. این نرم افزار دارای ظاهر بسیار زیبا با قابلیت تغییر پوسته برنامه می باشد و کاربران می توانند تا رنگ نرم افزار را در 15 حالت تغییر دهند. این نرم افزار محصولی از شرکت foryoursoft می باشد.

download

mirror

mirror

mirror

size 1.6 mb

Crack by hoteldownload

Just with a few clicks, Registry Help can clean and repair your registry, speed up your computer, and optimize your system. It is safe! Registry Help will backup all the registry operations you made in Registry Help and restore the changes if you want. It is reliable! Registry Help can take a snapshot for your registry at any time, and compare it at a later time, which ensure you knowing the changes in your registry and enable you to rollback the undesirable changes. With an advanced search engine, Registry Help can help you search in the whole registry easily and quickly. In addition, Registry Help provides 11 color themes. Registry Help cares not only functionality but also your individuality!

Features
FREE registry scan!!!
Registry Help provides three types of scan: standard scan, complete scan and custom scan.
Support for 64 bit Windows system.
Windows registry clean and repair, FREE fix the first 50 registry errors in trial version.
Registry files defragment! Optimize registry and boost up the performance!
Registry tweak, tell you more tweaks about Windows registry.
Advanced search engine. Keyword list support.
Advanced Registry browser.
Registry History. Changes are recorded by date and time with detailed description.
Windows registry snapshot.
Windows registry compare and restore.
Advanced Windows registry favorite list.
15 color themes selectable
Automatic online update

Homepage - www.foryoursoft.com[ Comments()|| MASOUD , ] [Read More]