تبلیغات
HOTELDOWNLOAD دانلود نرم افزار - NetScream 1.1.31.2011

HOTELDOWNLOAD دانلود نرم افزار

NetScream 1.1.31.2011

سه شنبه 12 بهمن 1389

یکی مشکلات عدیده ما در ایران برای استفاده از اینترنت سرعت بسیار پایین اینترنت در کشورمان است که ما باید از این سرعت پایین نهایت استفاده را ببریم ولی در این راه مشکلاتی هست که جلوی استفاده حداکثری این سرعت را از ما میگیرد مشکلاتی نظیر تنظیمات اشتباه شبکه و هدر رفت های سرعت در این شبکه با تنظیمات اشتباه که دنیای دانلود قصد دارد در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی کند که این مشکل را تا حدودی رفع کند و به بهبود سرعت اینترنت شما منجر شود.

NetScream برنامه ای برای بهینه کردن تنظیمات مودم شما می باشد، به این ترتیب شما شاهد قطع ارتباط و هنگ کردن کمتری در حین اتصال به اینترنت خواهید بود شما قادر خواهید بود که بوسیله این نرم افزار سرعت اینترنتتان را بهبود ببخشید این نرم افزار با کاربری آسان و سازگار با تمام نسخه های ویندوز و انواع مختلف ارتباطات اینترنتی است این برنامه با اعمال تغییر مستقیم بر رجیستری ویندوز و فایل های سیستمی به بالا بردن سرعت آپلود و دانلود شما کمک می کند NetScream ابزاری است برای اصلاح کردن تنظیمات مودم شما برای افزایش عملکرد تا 200% و شاید عم بالاتر شما از هر نوع مودمی که استفاده میکنید 14.4/28.8/33.6/56k یا کابلی و یا DSL این نرم افزار سرعت اینترنت شما را افزایش می دهد.

download

mirror

mirror

mirror

mirror

size 2 mb

Crack by hoteldownload

Enhance the speed of your internet connection with NetScream. One of the best modem enhancers on the market, it boosts download and upload speeds your modem is capable of. Very easy to use, fully compliant with all versions of Microsoft ® Windows and compatible with all internet connection types. Download music, movies and play internet games faster.

NetScream Details
- Makes direct changes to system registry and system files to enhance internet download and upload speeds.
- Automatically adjusts settings and changes made based on computer and modem specifications, complete fault tolerance system implemented.
- Compatible with all modem types - Dial-up, DSL, ADSL, Cable, ISDN, and Satellite internet connections.

Features
- Enhances both internet transfer speeds as well as local area network speeds.
- Easy and intuitive user interface which performs all setting changes immediately.
- Try before you buy licensing with FREE lifetime upgrades and quality technical support.

Home Page: www.swiftdog.com[ Comments()|| MASOUD , ] [Read More]