تبلیغات
HOTELDOWNLOAD دانلود نرم افزار - HDDlife for Notebooks 3.1.171

HOTELDOWNLOAD دانلود نرم افزار

HDDlife for Notebooks 3.1.171

دوشنبه 27 دی 1389

همه ما خوب می دانیم که اطلاعاتی که در رایانها ذخیره می شوند بر روی فضای هارد دیسک ها قرار می گیرند. هارد دیسک ها قطعاتی سخت افزاری بوده که اطلاعات کاربر و به طور کلی تمامی آنچه که کاربر از یک سیستم رایانه ای در قالب فیلم، تصویر، صوت و حتی برنامه های رایانه ای و ... در آن ذخیره می شود. امروزه هارد دیسک ها به دلایل مختلف ارزان تر شده و به طبع کاربران اقدام به خرید هارد دیسک هایی با فضای بیشتری می کنند. زمانی که کاربری هارد دیسکی با فضای بیشتر طلب می کند دلیلش افزایش حجم فیلم ها و برنامه ها و ... است. در این صورت است که اطلاعاتی که حجم بیشتری دارند اهمیت دو چندانی پیدا می کنند. در نظر بگیرید هارد دیسک سیستم شما 500 گیگابایت فضا برای ذخیره سازی اطلاعات شما دارد و درون آن هم پر از اطلاعات مفید و کاربری است. اگر به دلایل مختلف به این هارد دیسک کوچکترین صدمه ای وارد شود مطمئنا شما ضرر بسیاری را متحمل خواهید شد. حال اگر همین اطلاعات قدری مهمتر باشند، گاهی ضرر ها جبران ناپذیر خواهد شد. چاره کار استفاده از نرم افزار با نام HDDlife است. نرم افزاری بسیار ساده که هیچ گونه احتیاجی به انجام دادن کاری را ندارد. وقتی بر روی سیستم نصب شود به صورت اتوماتیک شروع به کار می کند و دائما هارد دیسک سیستم را مورد پردازش قرار داده تا کاربر را از وجود کوچکترین مشکلی آگاه سازد. تنها هارد دیسک اصلی سیستم نیست که در این نرم افزار مورد بازبینی دائم قرار می گیرد، هرنوع حافظه ای که به سیستم اتصال داشته باشد در HDDlifre مورد اسکن قرار می گیرد. آنچه در این نرم افزار در مورد هارددیسک اسکن می شود اعمالی نظیر: سلامتی حافظه از نظر سخت افزار، دمای هارد دیسک، میزان فضای اشغال شده، کارآیی آن و ... است. HDDlife که از تکنولوژی S.A.M.R.T نیز پشتیبانی می کند کوچکترین ایراداتی که برای دیسک پیش آید را در سریع ترین زمان ممکن به کاربر نشان می دهد تا کاربر بتواند آن را برطرف سازد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار HDDlife Pro :
- نمایش درجه حرارت هاردیسک
- پشتیبانی از تکنولوژی S.A.M.R.T
- نمایش لحظه به لحظه وضعیت هارد دیسک
- نمایش درایو ها و فضای اشغالی شده در آن ها
- پشتیبانی از زبان های مختلف
- استفاده آسان و بدون هیچ گونه نیازی به مدیریت خاصی
- نمایش وضعیت سلامتی هارد دیسک
- محیط کاربری زیبا
- سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب ویستا
- و ...

downlaod

mirror

mirror

mirror

mirror

size 10 mb

Knowing about a possible failure in the work of your hard drive means having time to prevent all your data from being lost . HDDlife is a usable program that will allow you to control the health of your hard drive using an intuitive interface. Just run the program and it will show you the list of your disks with the percentage of their health left , as well as their temperature. HDDlife can work in the preventative mode when it checks the health of your hard drives at regular intervals and informs you about the results of these checks in an unobtrusive way. If you get warned about a possible hard drive failure , you will protect yourself against losing your naturally priceless personal data.

HDDlife® will:
• Control the health of your hard drives with the S.M.A.R.T. technology and warn you about potential problems the moment they start developing
• Monitor all your hard drives in the background - all the time!
• Support external USB disks.
• Display the drive's health, temperature, resources and free space.
• Display hard disk activities in the system tray, Windows Vista Sidebar and Google Desktop.

Features:
• Monitor the health of hard drives using SMART Technology (SMART)
• Regular monitoring of the background of hard drives.
• Display temperature of hard drives.
• Information on the free space on your disks.

HDDlife® works in Microsoft Windows 7/Vista/2008/XP/2003

Homepage www.hddlife.com[ Comments()|| MASOUD , ] [Read More]